Autorska terapia

Terapia Oszczędzająca Czas

Nasza autorska Time-Saving Therapy czyli Terapia Oszczędzająca Czas w dużym uproszczeniu pozwala Ci korzystać z leczenia stomatologicznego bez konieczności poświęcania na nie połowy dnia.

Znacie to? Przyjeżdżacie na wizytę po 3 tygodniach oczekiwania, bo tylko wtedy był termin. Pomimo tego, że zjawiacie się na nią punktualnie siedzicie
w poczekalni już 20 minut, ponieważ „jest opóźnienie”. Po wejściu do gabinetu opowiadacie o swoim problemie, ale zanim nastąpi jego załatwienie pierwszy idzie przegląd uzębienia na którym lecą komplementy w stylu – próchnica w siódemce, ubytek w czwórce, kamień…

A zegar tyka…

W dzisiejszych czasach tempo życia jest zbyt szybkie, aby marnować je na sytuacje, które nie musiały nastąpić. Oprócz wizyty u dentysty macie dzisiaj też wideo konferencję o 15:00, po której odbieracie dziecko z przedszkola, a potem siłownię czy kosmetyczkę.

Bycie w zdrowiu daje nam ogromne poczucie bezpieczeństwa, a zęby niestety są takim układem, w którym często może dojść do niespodziewanej awarii zwłaszcza w najmniej odpowiednim momencie.

Chcesz się dowiedzieć jak temu zaradziliśmy?

Zapraszamy Cię abyś sprawdził sam, że przede wszystkim u nas

NIE MA OPÓŹNIEŃ

a o czasie trwania zabiegu zostaniesz poinformowany jeszcze przed jego wykonaniem aby móc zaplanować dalszą część dnia.
Dzięki TST możemy jako nieliczni w Polsce prowadzić gabinet w galerii handlowej. Przyzwyczailiśmy już naszych pacjentów, że mogą do nas wskoczyć na chwilę przy okazji robienia zakupów.

Na taką organizację czasu składa się wiele czynników łączących:

UMIEJĘTNOŚCI, SPRYT I SPRAWNOŚĆ

Zapewniamy Wam:

– pewność z jaką stawiamy diagnozę
– profesjonalizm przeprowadzonego leczenia
– gwarancja uzyskania przewidzianego efektu
– stanowczość, która daje wam poczucie bezpieczeństwa

U nas wiecie na pewno, że facet który was leczy wie co Wam jest, zaraz wam pomoże, nie będzie bolało i że za chwilę będziecie w domu.

Bycie zdrowym oszczędza Twój czas!

Myślę, że wystarczająco Cię zaintrygowałem a może nawet będziemy pierwszymi, którzy wiedzą co Ci dolega i będziemy w stanie Ci pomóc.

Do zobaczenia!

STOMATOLOGIA STĘPCZYŃSCY

TRZY RAZY „S”

SZYBKO, SPRAWNIE, SYMPATYCZNIE