Medycyna estetyczna

Dyskretne piękno

Od 2014 roku trudnię się medycyną estetyczną od kiedy uznałem, że będzie ona idealnym uzupełnieniem leczenia stomatologicznego, abyście mogli poczuć się młodziej patrząc w lustro. Jestem wychowankiem DerMed`u i mojej ukochanej Pani Doktor Grażyny Kuleszy, która nauczyła mnie wrażliwości na Wasze piękno, ostrożności i przede wszystkim unikania przesady!

Przez te wszystkie lata medycyna estetyczna nauczyła mnie, że nie znosi bezpośredniości, a kocha dyskrecję!

Nikt nie musi wiedzieć co robiłaś i kiedy. Przychodzisz do gabinetu stomatologicznego, z którego masz wyjść z szerokim, pięknym uśmiechem i czuć się piękna, młoda a to jak tego dokonamy będzie naszym wspólnym sekretem.

W 2017 roku ukończyłem Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na wydziale Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. Od tego czasu poza gabinetem dwa razy w tygodniu pracowałem w prywatnych klinikach odnowy biologicznej oraz jako dopełnienie oferty SPA Hotelu DoubleTree by Hilton
w Łodzi.

Jestem członkiem PTMEiAA (Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging). Regularnie uczęszczam na kursy i wykłady doskonaląc wiedzę 
oraz umiejętności. Nauki doktora Marka Wasiluka przestrzegają mnie przed możliwymi powikłaniami i co zrobić aby ich uniknąć.

Autorska metoda LipsON

Autorska metoda LipsON pozwala na uzyskanie pełniejszej czerwieni wargowej, którą modelujemy delikatnie „pożyczając” ją od śluzówki. Moja metoda jest rozwinięciem techniki tworzenia ust „na płasko”. Dzięki niej nie powstaje tzw. „dziub”, efekt utrzymuje się dłużej, a usta zyskują estetyczny kontur nazwany pieszczotliwie „łukiem kupidyna”. 

Usta znieczulamy bezboleśnie tak, jakbyś była poddawana leczeniu stomatologicznemu.

Botulina Letybo

Stosowana przez nas botulina jest nowością na rynku. Letybo skupia wszystkie pozytywne efekty wcześniej dostępnych preparatów oraz niweluje powstawanie powikłań towarzyszących poprzednikom.

Efekt jest na tyle dyskretny, że poznasz się w lustrze, proces odmładzania nienachalny, a co najważniejsze nie opadną Ci ani powieki, ani czoło.

W gabinecie obalamy też mit, że od teraz już zawsze będziesz musiała się poddawać zabiegom medycyny estetycznej.

Przeciwnie. Twoja skóra od teraz zawsze będzie piękniejsza bo… po podarowaniu Twoim mięśniom urlopu już nigdy nie wróci do stanu sprzed przywrócenia jej dawnego blasku.

Letybo

Autorska metoda EyesOn

Na początku mojej kariery zawodowej w medycynie estetycznej miałem zaszczyt poznać doktora Ivano Iozzo z Bolonii we Włoszech, poprzez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, do którego należę.

Doktor Iozzo jest prekursorem pozbywania się niedoskonałości okolicy oczu przy użyciu botuliny. Przez długi czas lekarze unikali jak ognia stosowania tej substancji w okolicy mięśnia okrężnego oka obawiając się reakcji tej delikatnej strefy oraz braku pewności oczekiwanych rezultatów. Doktor przetarł nam wszystkim szlaki ucząc nas jak można wygładzić okolicę oka, pozbawiając jej wszelkich mankamentów przy użyciu niewielkich dawek.

Zainspirowany jego naukami udało mi się po wielu latach stworzyć swoją metodę EyesOn, przy użyciu której jestem w stanie przywrócić Twoim oczom dawną iskrę, błysk i pazur.

Wystarczy naprawdę niewiele abyś mogła znowu się w nich przejrzeć.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy od Cromy daje nam ogrom możliwości łącznie z wolumetrią czyli poprawianiem owalu twarzy. Wcześniej konieczne było zastosowanie bardziej inwazyjnych nici PDO oraz Barb, które również stosujemy, ale hialuron o różnej gęstości pomaga nam w uzyskaniu każdego efektu w mniej inwazyjny sposób od policzków aż po dekolt.

Wybór metody skonsultujemy z Tobą i pomożemy Ci dobrać tą najwłaściwszą.

Kaniulacja jest metodą podania preparatu głęboko i daleko bez użycia igły! Nie musisz się więc bać o siniaki i ślady po upiększaniu.

Spróbuj preparatu Nucleofil! Po jednym zabiegu skóra na policzkach stanie się tak jędrna, że nie będziesz mogła ich uszczypnąć.

nucleofil

Nasze zabiegi są procedurami lunchowymi!

Możesz w wolnej chwili wyskoczyć z pracy „na lunch” i wrócić bez najmniejszego śladu. Nikt nie zorientuje się gdzie byłaś.

Oferujemy także pomoc w nagłych przypadkach kiedy Twój lekarz lub kosmetyczka popełnili błąd lub potrzebujesz poprawić nieudolnie wykonaną procedurę!

W gabinecie zawsze znajduje się Desinfiltral – preparat służący rozpuszczaniu źle podanego kwasu hialuronowego aby nie doszło do powikłań z tym związanych. Dzięki swojemu doświadczeniu i ostrożności nigdy nie musiałem go użyć po zabiegach przeprowadzanych przeze mnie. Pomógł mi niejednokrotnie pomóc Wam, kiedy trafiliście do mnie w trybie awaryjnym po nieudolnie przeprowadzonych zabiegach w innych gabinetach.

Skórę przed zabiegiem znieczulamy preparatem stosowanym przy wykonywaniu tatuaży.