Franczyza i kursy

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli jesteś:

Przedsiębiorcą

który chciałby otworzyć biznes związany z medycyną, to gabinet stomatologiczny jest doskonałym wyborem. Zęby zawsze będą się psuły lub ulegały urazom. Powinieneś mieć tylko kogoś, kto znajdzie dla Ciebie odpowiednie miejsce, pomoże Ci go otworzyć, poprowadzić, a także wyszkoli pracowników.

To jest już nasz drugi gabinet. W całej karierze poznaliśmy zespół świetnych fachowców – od architektów po hydraulików, lekarzy różnych specjalności, higienistek i asystentek chętnych do pracy. Autorski program Time Saving Therapy, czyli Terapia Oszczędzająca Czas przyciąga wielu chętnych, którzy chcą z niego skorzystać oraz nauczyć się jak go stosować. Przy jego użyciu byliśmy w stanie otworzyć gabinet w galerii handlowej i nie będziemy mieli żadnej trudności, aby ten wyczyn powtórzyć.

Chętnie pomożemy Ci w całym tym procesie!

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ JAK TO ZROBIĆ.
NIE MUSISZ BYĆ LEKARZEM, ABY OTWORZYĆ SWÓJ GABINET.

osobą prowadzącą gabinet

ale idzie Ci to z trudem? Może czas abyś przestał się wstydzić, że potrzebujesz pomocy. Zadzwoń, a powiemy Ci co możesz zrobić, aby Twój gabinet rozkwitł a Twoich pracowników ktoś obdarował nową energią, umiejętnościami i „dał im wiatr w żagle”.

lekarzem

który chciałby sprawdzić czy jest w stanie wprowadzić TST czy LipsOn w codziennej pracy i jak ułatwiłoby mu to codzienne zmagania.

DAJ NAM ZNAĆ