Skanowanie

Podążając za rozwojem technologicznym medycyny zaopatrzyliśmy gabinet w skaner. Urządzenie to pozwala w ekspresowym tempie pokazać Wam co się dzieje w jamie ustnej. Najprościej będzie pokazać Wam to na filmie, w którym zgodził się wziąć udział jeden z naszych pacjentów. Jeszcze raz wielkie dzięki! Pacjent trafił do nas po utracie uzupełnienia porcelanowego w postaci mostu z prawej dolnej strony. Ze względu na brak czasu aby udać się do dentysty pacjent gryzł wszystko lewą stroną, przez co pojawiły się dolegliwości bólowe, których pacjent nie był w stanie zlokalizować. Wiedział, że bolą go zęby z lewej strony, ale nie wiedział które. Skanowanie jamy ustnej zajęło łącznie 7 minut, a urządzenie dokładnie pokazało nam, które zęby nie dawały pacjentowi spokoju.

Podczas wizyty zrobimy Ci zdjęcie przed i po wykonanym uzupełnieniu a jeżeli tylko będziesz miał życzenie – nawet w trakcie naszej pracy. Skaner ma wbudowaną kamerę z aparatem, dzięki czemu możemy od razu zrobić zdjęcie aby pokazać jak wyglądają i dlaczego należy poprawić znajdujące się w nich wypełnienia. Skaner ma również wbudowaną opcję doboru koloru dzięki czemu porcelanowy most niczym nie będzie się różnił od zębów sąsiadujących.

U prezentowanego pacjenta będziemy wykonywać nowy most uzupełniający prawą dolną stronę. 

Dane pozyskane w procesie skanowania są też Twoją niepodważalną dokumentacją medyczną. Możesz na każdym etapie podejrzeć jak przebiegał Twój proces leczenia, zmieniał się Twój zgryz, pozbyłeś się naprężeń zlokalizowanych w trzonowcach, jak kiedyś wyglądały Twoje jedynki, a jak pięknie prezentują się teraz.

Jeżeli stwierdzisz, że przeprowadzasz się do Chicago, Australii, Holandii czy Peru albo jesteś w Polsce na chwilę, ponieważ wracasz do pracy w Anglii, Norwegii, Hiszpanii czy gdziekolwiek na Świecie, zgramy Ci cały Twój obraz i wszystkie skany z procesu leczenia na pendrive lub prześlemy wetransfer`em aby Twój dentysta w nowym miejscu zamieszkania wiedział jak byłeś leczony u nas.

Nie wiesz co Ci dolega ? 
Nikt nie wie jak Ci poprawić jakość życia? 

Podaruj sobie te 7 minut i pozwól sobie pomóc.