Szyny sportowe

Wspieramy sportowców

Zajmujemy się także wspieraniem sportowców. Wspieramy drużyny LZS Justynów.

Pomogliśmy w karierze ciężarowców Honoraty i Karola Kołosowskich wychowanków słynnego na całym Świecie Feliksa Bińkowskiego.

Obecnie bacznie przyglądamy się karierze Damiana Wolnego uprawiającego formę grappling brazylijskiego Ju-jitsu. Damian uczy sportu warszawską młodzież a w wolnej chwili zwiedza cały Świat z naszym logo na kimono. Niedługo Las Vegas trzymamy kciuki.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju Twojego kariery.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Jeżeli jesteś sportowcem to zdajesz sobie sprawę, że moment nieuwagi może Cię kosztować utratę uśmiechu. Nie ważne czy jeździsz na rolkach, rowerze albo uprawiasz sporty walki chętnie wykonamy dla Ciebie personalizowaną szynę sportową, na której napiszemy Ci i wtopimy DOSŁOWNIE wszystko.

FILOZOFIA

Przyjeżdżacie do nas z Mazur, Rzeszowa, Szczecina, Dublina, Londynu, Cardiff, Miami czy Sydney. Jak to się dzieje, że nic Wam się nie dzieje a jeżeli ulegniecie jakiemuś urazowi potrafimy pomóc kiedy przyjedziecie odwiedzić rodzinę? Nawet w trudnych przypadkach potrafimy Wam pomóc tak, że przylatujecie w poniedziałek, a w weekend możecie wracać uśmiechnięci. Dlaczego?

BO DOBRY DENTYSTA TO TAKI, KTÓRY NIE JEST POTRZEBNY

Mamy to ogarnięte. Przyjdź i sprawdź!