Leczenie w ciąży

Okres ciąży jest ogromną rewolucją dla Twojego organizmu. Dzieją się w nim procesy, które nie są dla Ciebie codziennością a chciałbyś ten okres przeżyć w całkowitym spokoju, aby Twoja pociecha rozwijała się w zdrowiu, bez stresu i niepotrzebnego poczucia Twojego niepokoju.

Zapewne spotkałaś się z obawą dentysty przed leczeniem Ciebie w ciąży. Niestety w większości przypadków dentyści rozkładają ręce zasłaniając się choćby brakiem możliwości wykonania u Ciebie zdjęcia rentgenowskiego.

Leczymy Was z powodzeniem w każdym trymestrze ciąży – bezstresowo i bezboleśnie. Bez uciążliwych dolegliwości jakim są na przykład krwawiące dziąsła występujące u większości z Was.

Jeżeli proces leczenia jest dla Ciebie na tyle stresujący, że nie chcesz przez niego przechodzić stresując nim swoje nienarodzone dziecko jesteśmy w stanie pozbawić Cię niepokoju w taki sposób, aby zniwelować przykre dolegliwości na czas ciąży, a zakończyć leczenie dopiero po jej rozwiązaniu.

Nie każda ciąża jest przecież planowana, a samym uspokojeniem Ciebie, że wszystko jest w porządku pozwalamy Ci skupić się na pielęgnowaniu tak wspaniałego czasu jakim jest rozwój Twojego dziecka.

Przyjdź i dowiedz się, że to co Cię niepokoi nie jest powodem do obaw.

Pozwól nam Wam pomóc.

DZWOŃ