Szyny sportowe

Wspieramy sportowców

Zajmujemy się także wspieraniem sportowców. Wspieramy drużyny LZS Justynów.

Pomogliśmy w karierze ciężarowców Honoraty i Karola Kołosowskich wychowanków słynnego na całym Świecie Feliksa Bińkowskiego.

Honorata i Karol Kołosowscy

Obecnie bacznie przyglądamy się karierze Damiana Wolnego uprawiającego formę grappling brazylijskiego Ju-jitsu. Damian uczy sportu warszawską młodzież a w wolnej chwili zwiedza cały Świat z naszym logo na kimono. Niedługo Las Vegas trzymamy kciuki.

Damian Wolny
Damian Wolny

Damian jest także kierownikiem działu skarg i zażaleń.

Zgłoś Damianowi zażalenie.

WOLNY MEDALE

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju Twojego kariery.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! 

Jeżeli jesteś sportowcem to zdajesz sobie sprawę, że moment nieuwagi może Cię kosztować utratę uśmiechu. Nie ważne czy jeździsz na rolkach, rowerze albo uprawiasz sporty walki chętnie wykonamy dla Ciebie personalizowaną szynę sportową na której napiszemy Ci i wtopimy DOSŁOWNIE wszystko.

spersonalizowana szyna sportowa

FILOZOFIA
Przyjeżdżacie do nas z Mazur, Rzeszowa, Szczecina, Dublina, Londynu, Cardiff, Miami czy Sydney. Jak to się dzieje, że nic Wam się nie dzieje a jeżeli ulegniecie jakiemuś urazowi potrafimy pomóc kiedy przyjedziecie odwiedzić rodzinę ? Nawet w trudnych przypadkach potrafimy Wam pomóc tak, że przylatujecie w poniedziałek a w weekend możecie wracać uśmiechnięci. Dlaczego ?

BO DOBRY DENTYSTA TO TAKI, KTÓRY NIE JEST POTRZEBNY
Mamy to ogarnięte. Przyjdź i sprawdź!