Leczenie bólu

Z troską o zdrowie

W leczeniu bólu najważniejsza jest skuteczność. Brak trafnej diagnozy skutkuje pozostawieniem pacjenta w ogromnym niepokoju, często nieprzespanej nocy a zatem koszmarem dnia następnego, a w najgorszym wypadku konieczności udania się w weekend na pogotowie.

Gabinet posiada aparat RVG (radiowizjograf, który w przeciwieństwie do RTG, czyli aparatu rentgenowskiego ma tzw. skróconą dawkę ekspozycji – czyli pacjent otrzymuje znacznie mniejszą dawkę promieniowania), a w osobnym pomieszczeniu tzw. panoramę. Nasze doświadczenie i podyktowane stażem pracy przeczucie w diagnostyce bólu połączone z narzędziami diagnostycznymi nie pozwala na przeoczenie czegokolwiek.

Osobiście zawsze uważałem za niemoralne pobieranie opłat za znieczulenie. Chcesz żeby nie bolało to zapłać! Na zachodzie, gdzie miałem zaszczyt pracować, znieczulenie jest obligatoryjne przy każdym najmniejszym zabiegu, a już na pewno nie jest doliczane do rachunku. Znieczulamy zawsze tak jakbyśmy mieli ząb usuwać, bo niedostateczne znieczulenie wymaga ponownego jego podania, a to z kolei znowu zabiera nam cenny czas, którego staramy się Ci z dnia nie zabierać.

Nasz gabinet czeka na ciebie:

pn.-pt. w godz. 10:00 – 19:00 oraz sob. 10:00 -14:00

Długi czas pracy sprawia, że niemożliwe jest nie wstrzelić się w dogodny termin.