Nasze początki

Zaczynaliśmy od małego dwustanowiskowego gabinetu w Justynowie. W codzienną pracę wkładaliśmy całe serce. Oboje pracowaliśmy w wielu miejscach i przeróżnych branżach. Z tych doświadczeń wyciągnęliśmy jeden wspólny wniosek. W dzisiejszych czasach, w pracy, spędzasz więcej czasu niż w domu, więc musisz stworzyć miejsce pełne pasji. Atmosferę, dzięki której będziesz codziennie rano wstawać i iść do pracy uśmiechnięty, a nie z obowiązku. Tak jak ognisko, do którego każdy podchodzi się ogrzać. W swoim gabinecie chcieliśmy zarażać optymizmem i inspirować. Stworzyliśmy unikalny system Terapii Oszczędzającej Czas i połączyliśmy z autorskim systemem profilaktyki i kontroli, do którego przekonaliśmy już ponad 33 000 osób.
0
Zadowolonych pacjentów

Naszego leczenia chcą spróbować nie tylko pacjenci, ale pragną nauczyć się także lekarze, co szybko sprawiło, że dwa fotele stały się już niewystarczające, a 30 m2 za ciasne. Przenieśliśmy się więc do Centrum Handlowego Galeria Andrespol, gdzie możemy poświęcić Państwu jeszcze więcej czasu, uwagi i troski niż dotychczas.

Zgodnie z od zawsze towarzyszącą mi myślą doktora Norberta Barlickiego:

„Nikt nie powierzy Ci swojego zdrowia jeśli nie będzie pewien Twojej serdeczności”

chciałem, abyście zobaczyli, że Wasza inwestycja się zwraca, bo to przede wszystkim Wasza zasługa.

Dzięki temu, że pomogliście nam się rozwijać otworzyliśmy dla Was punkt w sercu samego centrum tworząc miejsce, w którym zawsze znajdziecie pomoc. Przez te wszystkie lata nauczyliście mnie dwóch najważniejszych rzeczy:

KAŻDA MASZYNA, A WŁAŚNIE TAKĄ JEST UKŁAD ZGRYZU, WYMAGA OKRESOWEJ NAPRAWY ORAZ NAGŁEGO SZYBKIEGO SERWISU I WASZ LEKARZ MUSI WAM TAKĄ DOSTĘPNOŚĆ ZAPEWNIĆ.
 
JEST MNÓSTWO ISTNIEJĄCYCH ROZWIĄZAŃ, ALE TRZEBA ZNALEŹĆ, TO KTÓRE BĘDZIE WŁAŚCIWE DLA CIEBIE.
To właśnie nasza współpraca z Tobą znajdzie to jedno, które będzie „skrojone na miarę”. Jest nas trzech lekarzy, w trzech gabinetach oraz armia sprzętu i narzędzi diagnostycznych, więc nie ma możliwości, abyśmy nie byli w stanie Ci pomóc.

JEŻELI NIKT DO TEJ PORY NIE BYŁ W STANIE CI POMÓC ZAPYTAJ NAS DLACZEGO.

KONSULTACJE, PORADY, ZAŚWIADZCENIA ORAZ RECEPTY SĄ DLA NASZYCH PACJENTÓW BEZPŁATNE.

Serdecznie zapraszamy,
podpisy